Services

Services

Road transport

Firma Robi Sp. Z o.o. oferuje kompleksowe usługi importowe oraz eksportowe w międzynarodowym transporcie drogowym . Oferta zostaje dostosowana do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Wszystkie transakcje są przeprowadzane na podstawie warunków konwencji CMR.

TEMPERATURE CONTROL TRANSPORT

Transport towarów wrażliwych na temperaturę wymaga zarówno odpowiedniego sprzętu, jak i specjalistycznej wiedzy. Firma Robi Sp. Z o.o. posiada nowoczesna flotę pojazdów przystosowanych do transportu w temperaturze kontrolowanej

PHARMACEUTICALS TRANSPORT

Firma Robi Sp. Z o.o. dysponuje niezbędnym taborem oraz zaświadczeniami uprawniającymi do realizacji transportu farmaceutyków .

Security transport

Bezpieczny transport realizowany przez specjalnie przeszkolonych konwojentów. Firma Robi Sp. Z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji transportu wysokiego ryzyka. Pojazdy biorące udział w przewozie zostały dodatkowo zabezpieczone.

TRANSPORT OF DANGEROUS GOODS

Firma Robi Sp.Z o.o. zajmuje się również przewozem materiałów niebezpiecznych . Wszystkie pojazdy są wyposażone w pasy zabezpieczające, odzież ochronną oraz inne udogodnienia.

TRANSPORT OUTSIDE EU

Działamy od Gibraltaru na zachodzie, po Ukrainę na wschodzie. Dla rozwoju firmy jesteśmy w stanie zrealizować każdy transport nawet poza tereny Unii Europejskiej.

WAREHOUSING

Dodatkowym zakresem naszego działania jest wynajem powierzchni magazynowych.

Hand Carry

W naszej ofercie posiadamy także realizację szybkich dostaw Hand Carry . Przesyłki międzynarodowe realizowane są na cały świat.

Jobs

Gwarantujemy wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrę pracowniczą. Nasz personel składa się z młodych, ambitnych i odpowiedzialnych ludzi.

 • 20
  YEARS OF
  EXPERIENCE
 • 40
  JOBS
  DAILY
 • 200
  SKILLED
  DRIVERS
 • 20000
  KILOMETERS
  DAILY
CALL US

© 2019 | ROBI Robert Olszewski Sp. z o.o. Sp. K - All rights reserved.

Made by: avangardo.eu